RNV14FAL180K Stackpole Electronics
  • More about RNV14FAL180K Stackpole Electronics
    RNV14FAL180K is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNV14FAL180K is described as RES MF HV .25W 180K OHM 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Stackpole Electronics
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"