RSF1JT10R0 Stackpole Electronics
  • More about RSF1JT10R0 Stackpole Electronics
    RSF1JT10R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF1JT10R0 is described as RES 10 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK