RSF1JT82K0 Stackpole Electronics
  • More about RSF1JT82K0 Stackpole Electronics
    RSF1JT82K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF1JT82K0 is described as RES 82K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F