RSF2JT100K Stackpole Electronics
  • More about RSF2JT100K Stackpole Electronics
    RSF2JT100K is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF2JT100K is described as RES 100K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM