RSF2JT120R Stackpole Electronics
  • More about RSF2JT120R Stackpole Electronics
    RSF2JT120R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF2JT120R is described as RES 120 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE