RSF2JT47R0 Stackpole Electronics
  • More about RSF2JT47R0 Stackpole Electronics
    RSF2JT47R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF2JT47R0 is described as RES 47 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM