RSF2JT6K20 Stackpole Electronics
  • More about RSF2JT6K20 Stackpole Electronics
    RSF2JT6K20 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF2JT6K20 is described as RES 6.2K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM