RSMF1JB24K0 Stackpole Electronics
  • More about RSMF1JB24K0 Stackpole Electronics
    RSMF1JB24K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF1JB24K0 is described as RES 24K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"