RSMF1JT3R90 Stackpole Electronics
  • More about RSMF1JT3R90 Stackpole Electronics
    RSMF1JT3R90 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF1JT3R90 is described as RES 3.9 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE