RSMF1JT47K0 Stackpole Electronics
  • More about RSMF1JT47K0 Stackpole Electronics
    RSMF1JT47K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF1JT47K0 is described as RES 47K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.