RSMF1JTR270 Stackpole Electronics
  • More about RSMF1JTR270 Stackpole Electronics
    RSMF1JTR270 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF1JTR270 is described as RES 0.27 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"