RSMF2JT100R Stackpole Electronics
  • More about RSMF2JT100R Stackpole Electronics
    RSMF2JT100R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF2JT100R is described as RES 100 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM