RSMF2JT47K0 Stackpole Electronics
  • More about RSMF2JT47K0 Stackpole Electronics
    RSMF2JT47K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF2JT47K0 is described as RES 47K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE