RSMF2JT8R20 Stackpole Electronics
  • More about RSMF2JT8R20 Stackpole Electronics
    RSMF2JT8R20 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF2JT8R20 is described as RES 8.2 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM