RSMF3JB360R Stackpole Electronics
  • More about RSMF3JB360R Stackpole Electronics
    RSMF3JB360R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF3JB360R is described as RES 360 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN