RSMF3JB39R0 Stackpole Electronics
  • More about RSMF3JB39R0 Stackpole Electronics
    RSMF3JB39R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF3JB39R0 is described as RES 39 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM