RSMF3JB56R0 Stackpole Electronics
  • More about RSMF3JB56R0 Stackpole Electronics
    RSMF3JB56R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF3JB56R0 is described as RES 56 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V