RSMF3JT150R Stackpole Electronics
  • More about RSMF3JT150R Stackpole Electronics
    RSMF3JT150R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF3JT150R is described as RES 150 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM