RSMF3JT3R00 Stackpole Electronics
  • More about RSMF3JT3R00 Stackpole Electronics
    RSMF3JT3R00 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF3JT3R00 is described as RES 3 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.