SP3AJT47R0 Stackpole Electronics
  • More about SP3AJT47R0 Stackpole Electronics
    SP3AJT47R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. SP3AJT47R0 is described as RES FUSE 47 OHM 4W 5% UL AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Stackpole Electronics
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH