TR35JBL2R20 Stackpole Electronics
  • More about TR35JBL2R20 Stackpole Electronics
    TR35JBL2R20 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. TR35JBL2R20 is described as RES 2.2 OHM 35W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.