WW3FT220R Stackpole Electronics
  • More about WW3FT220R Stackpole Electronics
    WW3FT220R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. WW3FT220R is described as RES 220 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE