WW3FT560R Stackpole Electronics
  • More about WW3FT560R Stackpole Electronics
    WW3FT560R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. WW3FT560R is described as RES 560 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.