RCC31HEYN Sullins Connectors
  • More about RCC31HEYN Sullins Connectors
    RCC31HEYN Sullins Connectors
    RCC31HEYN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. RCC31HEYN is described as CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"