RCM12DRTI-S13 Sullins Connectors
  • More about RCM12DRTI-S13 Sullins Connectors
    RCM12DRTI-S13 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. RCM12DRTI-S13 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG