CDH38D11BNP-100MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11BNP-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 820MA 357 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11BNP-100MC Sumida
    CDH38D11BNP-100MC Sumida
    CDH38D11BNP-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11BNP-100MC is described as FIXED IND 10UH 820MA 357 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE