HTC0603-1E-R15-T35-L5 Susumu
  • Part Number: HTC0603-1E-R15-T35-L5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: CAP THIN FILM 0.15PF 25V 0201
  • Category: Thin Film Capacitors
  • Status:
  • More about HTC0603-1E-R15-T35-L5 Susumu
    HTC0603-1E-R15-T35-L5 Susumu
    HTC0603-1E-R15-T35-L5 is manufactured by Susumu and is categorized in the Thin Film Capacitors category. HTC0603-1E-R15-T35-L5 is described as CAP THIN FILM 0.15PF 25V 0201. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Thin Film Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Thin Film Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM