PCMB104T-1R0MT Susumu
  • Part Number: PCMB104T-1R0MT
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,816
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB104T-1R0MT Susumu
    PCMB104T-1R0MT Susumu
    PCMB104T-1R0MT is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB104T-1R0MT is described as FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"