PCMC053T-2R2MN Susumu
  • Part Number: PCMC053T-2R2MN
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC053T-2R2MN Susumu
    PCMC053T-2R2MN Susumu
    PCMC053T-2R2MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC053T-2R2MN is described as FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM