PCMC053T-3R3MN Susumu
  • Part Number: PCMC053T-3R3MN
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5A 38 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC053T-3R3MN Susumu
    PCMC053T-3R3MN Susumu
    PCMC053T-3R3MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC053T-3R3MN is described as FIXED IND 3.3UH 5A 38 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM