PCMC063T-2R2MN Susumu
  • Part Number: PCMC063T-2R2MN
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC063T-2R2MN Susumu
    PCMC063T-2R2MN Susumu
    PCMC063T-2R2MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC063T-2R2MN is described as FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"