PCMC135T-2R2MF Susumu
  • Part Number: PCMC135T-2R2MF
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 556
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMC135T-2R2MF Susumu
    PCMC135T-2R2MF Susumu
    PCMC135T-2R2MF is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC135T-2R2MF is described as FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG