ACM2012-361-2P-T001 TDK
  • Part Number: ACM2012-361-2P-T001
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 220MA 2LN 360 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 33,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACM2012-361-2P-T001 TDK
    ACM2012-361-2P-T001 TDK
    ACM2012-361-2P-T001 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM2012-361-2P-T001 is described as CMC 220MA 2LN 360 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE