CD45SL2GA330JYNKA TDK
  • Part Number: CD45SL2GA330JYNKA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 33PF 440VAC SL RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,117
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"