CGA2B3X7R1H103M050BE TDK
  • Part Number: CGA2B3X7R1H103M050BE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about CGA2B3X7R1H103M050BE TDK
    CGA2B3X7R1H103M050BE TDK
    CGA2B3X7R1H103M050BE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA2B3X7R1H103M050BE is described as CAP CER 10000PF 50V X7R 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE