CGA4C4C0G2W331J060AA TDK
  • Part Number: CGA4C4C0G2W331J060AA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 330PF 450V C0G 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 21,728
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CGA4C4C0G2W331J060AA TDK
    CGA4C4C0G2W331J060AA TDK
    CGA4C4C0G2W331J060AA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA4C4C0G2W331J060AA is described as CAP CER 330PF 450V C0G 0805. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM