CGA5L2X8R1H474M160AA TDK
  • Part Number: CGA5L2X8R1H474M160AA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.47UF 50V X8R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 8,960
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CGA5L2X8R1H474M160AA TDK
    CGA5L2X8R1H474M160AA TDK
    CGA5L2X8R1H474M160AA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA5L2X8R1H474M160AA is described as CAP CER 0.47UF 50V X8R 1206. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE