FK14X7R2E103K TDK
  • Part Number: FK14X7R2E103K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 10000PF 250V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,287
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH