FK18C0G2A102J TDK
  • Part Number: FK18C0G2A102J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1000PF 100V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 5,060
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE