FK20X7R2A105K TDK
  • Part Number: FK20X7R2A105K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,856
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F