FK20X7R2J683K TDK
  • Part Number: FK20X7R2J683K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.068UF 630V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,267
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A