FK22X5R0J686M TDK
  • Part Number: FK22X5R0J686M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 68UF 6.3V X5R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,480
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE