FK24C0G2A122J TDK
  • Part Number: FK24C0G2A122J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1200PF 100V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,101
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH