FK24X7R1H105K TDK
  • Part Number: FK24X7R1H105K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 30,681
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH