FK26C0G2J152J TDK
  • Part Number: FK26C0G2J152J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1500PF 630V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 6,100
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"