FK28C0G1H272J TDK
  • Part Number: FK28C0G1H272J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2700PF 50V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 7,119
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH