FK28C0G1H392J TDK
  • Part Number: FK28C0G1H392J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 3900PF 50V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,514
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE