FK28X5R1C105K TDK
  • Part Number: FK28X5R1C105K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1UF 16V X5R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,858
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL