MCZ1210AD121T002 TDK
  • Part Number: MCZ1210AD121T002
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 500MA 2LN 120 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 25,748
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MCZ1210AD121T002 TDK
    MCZ1210AD121T002 TDK
    MCZ1210AD121T002 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. MCZ1210AD121T002 is described as CMC 500MA 2LN 120 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM