MCZ2010CH900L4T TDK
  • Part Number: MCZ2010CH900L4T
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 4LN 90 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 26,813
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MCZ2010CH900L4T TDK
    MCZ2010CH900L4T TDK
    MCZ2010CH900L4T is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. MCZ2010CH900L4T is described as CMC 100MA 4LN 90 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK